Title

Haapsalu 
Kutsehariduskeskus

Kolmapäeval, 28. augustil toimus koostööpäev „Seltsis on segasem!“ 
Ikka selleks, et üksteiselt õppides veel paremaks saada!  Paralleelselt toimuvad 3 töötuba. Töötubade teemadeks on ametikiri, hindamisjuhise koostamine/arvutioskuste testimine  ja midagi maitsemeelele.

Töötubade kirjeldused

"Mõtle, mida Sa õpetad"

Kui soovid teha õpilaste ja kolleegidega koostööd, püstitada eesmärke, parandada õppimist ja hinnata õiglaselt, siis see töötuba on Sinu jaoks. Haridustehnoloog Airi tutvustab metoodikat ja tarkvara, mis aitab kirjeldada kvaliteetse töö kriteeriume ja selle järgi hinnata õpilaste tulemusi. NB! Mõtle mingi konkreetse õpiülesande peale, mida hinnata soovid, siis on Sul töötoa lõpuks valmis tõhus abivahend. 


"Pane kirja nii, et kõik aru saavad"

Iga päev saame mitmeid tööalaseid e-kirju, vastame nendele, saadame ka ise välja. Sinu poolt saadetud e-kiri pole siiski vaid suvaline jutt, vaid kindlatele nõudmistele kohanduv dokument, mis iseloomustab Sind ja Sinu organisatsiooni. Nõuandeid ja nippe jagabb meie dokumendihalduse asjatundja, õpetaja Ülle Moks. 


 "Testi testimine"

Õppjate arvutioskuste tase on väga erinev. Et neid aidata, tahame eelnevalt välja selgitada, kui palju keegi toetust vajab. Tule ja aita testida õppijate arvutioskuste testi, anna tagasisidet ja tee parendusettepanekuid. Saad oma  arvutioskustes veenduda!

NB! Juhendajat ei ole. 


"Üllatustöötuba"

Mis seal toimub, ongi üllatus. Vihje: maitseelamused garanteeritud. Ole valmis kõigeks! :) Toimumiskoht: õppeköök (ruum 123).